Na 5. turniru županijskih klubova u četvrtak su odigrani susreti skupine E i K.

NK SLOGA KOPRIVNIČKI IVANEC – NK GRANIČAR ĐURĐEVAC 2:3

Odličan susret županijskih prvoligaša posjetitelji su mogli vidjeti srazom ivanečke Sloge i đurđevačkog Graničara. Sloga dolazi u prednost već u 4. minuti kada je strijelac bio Josip Salajec, a u posljednjoj minuti prvog poluvremena prednost je povisio Luka Harači.

Drugo poluvrijeme pripalo je rezultatski Picokima, koji su uspjeli rezultat okrenuti u svoju korist. Krešimir Prskalo poentira u 18. minuti i smanjuje zaostatak Graničara. Mreže miruju sve do posljednje dvije minute susreta. Zvonimir Fusić poentira u 28. minuti i poravnava rezultat da bi svojim drugim zgoditkom minutu kasnije Krešimir Prskalo donio pobjedu i tri boda Graničaru.

NK GRANIČAR ĐURĐEVAC – DUBRAVA 7:0

Graničar je rutinski odigrao protiv Dubrave, koju je svladao rezultatom 7:0. Strijelci su bili redom: Boris Miklić, Sven Brusač, Krešimir Prskalo, Jan Fusić, Eduard Kaić, Dominik Legradi i Mirko Miklaušić.