Maja Šuput proteklog je vikenda predstavila najzabavniji, najslađi i najiščekivaniji dječji album ‘Što je to ljubav’, a na radost svih roditelja, baka, djedova i ostalih članova koji se žele zabaviti sa svojom dječicom.
Zbog ove kompilacije svaka će kuća biti puna glazbe, veselja i ljubavi. Potpuno nove, plesne, pjevne, zabavne i hitoidne melodije sa edukativnim tekstovima uskoro će se moći nabaviti na posebno dizajniranom USB sticku u obliku zvjezdice. CD kao takav ostavljamo povijesti, a USB stick osim što će biti nositelj 8 novih zaraznih pjesama imati će i dekorativni moment u sobi svakog djeteta.
USB u obliku zvjezdice koji dolazi u plavoj ili rozoj boji upakiran je u prekrasnu kutiju sa glitter potpisom Maje pa tako u cijelini čini savršen poklon za bilo koju prigodu. Ono što ovaj projekt čini apsolutno jedinstvenim i nekonkurentnim jest i činjenica da će svaka pjesma dobiti svoj animirani spot u kojem je glavni lik upravo Maja.
Prvi spot koji gledamo izrađen je za naslovnu pjesmu albuma Što je to ljubav, po kojoj je album i dobio ime. Apsolutni bonus na većini pjesama jest da je Maja uključila nekolicinu talentiranih, prekrasnih djevojčica Miu, Loru i Martu, a koje su sa njom otpjevale duete pa će svako dijete slušajući pjesme i učiti sa njima što je to “Semafor”, “Što životinje jedu”, koja su to “Četiri godišnja doba” i naravno “Što je to ljubav”.
Povežite se sa svojim najmilijima pjesmom i plesom jer kako kaže naslovna pjesma u jednom stihu ” Ljubav je kada se vole svi na svijetu… ”
prigorski.hr






