Danas je u Svetom Ivanu Žabnu održana svečana sjednica Općinskog vijeća, a program je dodatno uljepšao glazbeni program.

Nastupili su mališani Dječjeg vrtića Žabac i Rita Rajković.

Donosimo djelić atmosfere.