VIKTORIJA – RAKOVEC 5:3 (P)

U najmanju ruku bila je ovo sadržajna utakmica, a koju su obilježili crveni kartoni te šesterci, kojima smo dobili drugog putnika u polufinale. Igrala se 6. minuta susreta kada je Fran Baček doveo Rakovec u prednost, ali već u sljedećem napadu Martin Horvat poravnava rezultat. Međutim, prije samog predaha Kristijan Colarić ponovo dovodi Rakovec u prednost.

Vratar Rakovca Manuel Pratljačić neoprezno je igrao van šesterca te “zaradio” crveni karton u 18. minuti. Siguran iz slobodnog udarca bio je Radomir Božović i postavio končanih 2:2, tako da su šesterci morali odlučiti tko će u posljednji turnirski dan. U međuvremenu nepotrebno je pocrvenio i Leon Radotović, ali Viktorija nije iskoristila igrača više.

U raspucavanju uspješnija je bila momčad Viktorije koja je pogocima Radomira Božovića, Danijela Sovara i Martina Horvata osigurala polufinale. Kod Rakovca poentirao je Ivica Grgoić.