TOMISLAV RADNIK SVETI IVAN ŽABNO-DRAVA NOVIGRAD PODRAVSKI 4:3 (1:2)

Igralište “Ivan Bastalec”. Sudac: Mario Vecko (Koprivnica). 1. pomoćni: Dominik Juranić (Botinovec). 2. pomoćni: Edvard Jakšić (Starigrad). Delegat: Davorin Valeš (Koprivnica)

STRIJELCI: 0:1 Orejaš (27) 1:1 Dubravec (36 – 11 metara) 1:2 Posavec (39) 2:2 Dubravec (58 – 11 metara) 3:2 Markešić (83) 4:2 Dubravec (85 – 11 metara) 4:3 Komes (90)

TOMISLAV RADNIK: Tomislav Tkalčec, Željko Dubravec, Mateo Mesar, Stipo Sičaja, Ivan Sokač (Martin Vršak), Drago Papa (kapetan), Pimentel De Sousa Lopez Luiz Felipe (Dario Mesar), Dorijan Vrtar, Dejan Kusobrak, Josip Markešić (Ivan Valec), Matej Selak
TRENER: Željko Kundrak
PREDSTAVNIK: Stipan Vidaković

DRAVA: Marko Grašić, Domagoj Mihoković, Marin Horvat, Zoran Jurkić (kapetan), Dino Šokec (David Zdelar), Nikola Posavec, Nikola Orejaš, Dino Dević, Matej Komes, Marko Blagaj, Mihael Ruk
TRENER: Ivan Ranilović
PREDSTAVNIK: Zlatko Trubarac
ŽUTI KARTONI: Orejaš, Jurkić, Grašić
IGRAČ UTAKMICE: Željko Dubravec

Sedam pogodaka u Svetom Ivanu Žabnu. Domaćin zadovoljniji, postigao je pogodak više. Tri puta je uspješan izvođač kaznenih udaraca bio Željko Dubravec, penalski hat-trick. Zabio je i “Panenkom”. Gostujući predstavnik Trubarac iznimno nezadovoljan dosuđenim jedanestercima za domaćine, a u 32. minuti sudac Vecko pokazao mu je i žuti karton.

U videu pogledajte pogotke Markešića za 3:2 i Dubravca za 4:2.

Fair play potez utakmice zaslužio je Josip Markešić, strijelac jednog pogotka za Žabljance koji je u pomogao Dini Šokecu i otpratio ga izvan terena do klupe kada je Dino ozlijedio rame. Posebno upečatljiv bio je završni pogodak Komesa u 90. minuti u same rašlje Tkalčeca.

U redovima gostiju nastupili su i nekadašnji križevački nogometaši Nikola Orejaš i Marko Blagaj. Nikola je i postigao prvi pogodak na utakmici. Tomislav-Radnik u sljedećem kolu gostuje u Imbriovcu kod Borca, a Drava će, pak, kod vojakovačke Viktorije koja je i danas slavila.