U odgođenom susretu 13. kola A skupine rukometne Lig prvaka Vardar 1961 je u Skoplju pobijedio norveški Elverum sa 35-32 uz odličnu igru hrvatskih rukometaša Ivana Čupića i Ante Gadže.

Elverum i Vardar 1961 su u nedjelju u Skoplju odigrali 34-34, a tri dana kasnije u istoj su dvorani odigrali novi dvoboj. Ovoga puta slavio je makedonski sastav s tri gola razlike.

Norvežani su na poluvremenu vodili sa 20-17, no Vardar je u nastavku okrenuo rezultat dobivši taj dio igre sa šest golova razlike za ukupnih 35-32.

Vardar su do druge pobjede u skupini predvodili Timur Dibirov s devet i Goce Georgievski sa šest golova, dok su Čupić i Gadža zabili po četiri gola.

U suparničkim redovima najefikasniji su Dominik Mathe i Carl Josef Pujol sa po pet golova.

Na ljestvici vodi Vive Kielce sa 17 bodova, ispred Flensburga sa 15 i PSG-a sa 12 bodova.

Vardar je sedmi sa šest bodova, dok su Norvežani na začelju s pet bodova.

Elverum – Vardar 1961 32-35