U ponedjeljak 22. lipnja kod jame Jazovke u Sošicama održana je komemoracija za 814 ljudi koje su jugoslavenski komunisti (tzv. antifašisti) nakon Drugog svjetskog rata ubili bez suđenja i bacili u jamu.
Većinom su to bili ranjenici iz zagrebačkih bolnica, časne sestre i medicinsko osoblje. Odlazak na komemoraciju organizirao je Hrvatski domobran Koprivnica. Donosimo nekoliko fotografija.














