U protekla 24 sata na području Policijske uprave koprivničko-križevačke zabilježene su dvije prometne nesreće s ozlijeđenim osobama.

Kako su priopćili iz policije, jučer oko 12.45 u Đelekovcu, 80-godišnja vozačica upravljala je osobnim automobilom koprivničke registarske oznake. Zbog nepropisnog kretanja vozilom je sletjela van kolnika te udarila u dvorišnu ogradu.

U prometnoj nesreći vozačica je zadobila lake tjelesne ozljede i protiv nje će biti pokrenut prekršajni postupak.

Druga prometna nesreća dogodila se oko 22.30 na cesti Donja Glogovnica – Ivanec Križevački. Za sada nepoznati vozač upravljao je osobnim automobilom križevačke registarske oznake.

Zbog nepropisnog kretanja vozilo je sletjelo van kolnika te udarilo u betonsko-žičanu ogradu. U prometnoj nesreći ozlijeđena su dvojica muškaraca starosti 28 i 29 godina, kvalifikacija ozljeda bit će poznata po zaprimanju liječničke dokumentacije.

Policijski službenici nastavljaju kriminalističko istraživanje, stoji u priopćenju.