Stoper hrvatske nogometne reprezentacije Domagoj Vida odigrao je čitav susret za Besiktas koji je u dvoboju 32. kola turskog prvenstva na svom terenu svladao Alanyaspor sa 4-1 (3-1).

Dvostruki strijelac za Besiktas bio je Batshuayi (2, 43), a po jedan gol su dodali De Souza (25) i Yalcin (78), dok je pogodak za goste postigao Karaca (23).

Usprkos ove pobjede Besiktas je i dalje na tablici iza Alanyaspora, sada je šesti sa 50 bodova, dva manje od svog subotnjeg suparnika koji je četvrti.

Ranije u subotu je Kristijan Bistrović bio strijelac za Karagumruk u 3-2 (2-0) domaćoj pobjedi protiv Kasimpase. Naš je veznjak pogodio za 3-1 u 72. minuti, devet minuta nakon ulaska na teren, a to mu je prvi pogodak ove sezone. Karagumruk je deveti sa 46 bodova, pet više od 11. Kasimpase.