Poznati su polufinalisti 1. Turnira županijskih klubova Križevci 2017. Robin trgovine

NK BRATSTVO Kunovec – NK TOMISLAV RADNIK Sv. Ivan Žabno 3:0 (1:0)

Bio je to svakako derbi dana na turniru klubova. Suočili su se stari znanci, a ovog puta uspješniji su bili dečki Bratstva i time potvrdili ulogu favorita turnira. Žabnjaci su uspješno pružali otpor do 12. minute susreta kada se u strijelce upisuje Luka Vidaković.

U drugom dijelu Tomislav je pokušavao, ali jednostavno nije išlo. Prvo je Juričić pogodio za 2:0 u 23. minuti susreta, a potvrdu pobjede i ulaska u polufinale donosi Jurić u 29. minuti susreta, U polufinalu Bratstvo će se sastati sa Lonjom, a u drugom polufinalnom ogledu danas u 18 sati igraju NK Ban Jelačić i NK Prigorje Žerjavinec.

NK LONJA Lonjica – NK PRIGORJE (O) Sv. Petar Orehovec 5:1 (1:1)

Iako rezultat sugerira laganu pobjedu Lonje, bilo je to sve samo ne laka pobjeda. Momčad Prigorja pokazala je da nije slučajno došla do četvrfinala turnira. Sve se odlično poklopilo za Orehovčane. Igrala se 9. minuta susreta, a mrežu Lonje trese Sokač. Tako ostaje do 14. minute kada rezultat poravnava Jagatić.

U drugom dijelu Lonja je efikasnija i u 26. minuti preko Čavlina dolaze u prednost. Momčad Prigorja išla je na sve ili ništa, ali nisu uspjeli probiti obranu Lonje, već su hazarderskom igrom primili još tri pogotka. I to 2 od Čavline i još jednoga od Jagatića.

turnir1 turnir2 turnir3 turnir4 turnir5 turnir6 turnir7 turnir8 turnir9 turnir10 turnir11 turnir12 turnir13 turnir14 turnir15