Sesvetski Tupek auto bio je bolji od zagrebačkog Pimonta u osmini finala križevačkog malonogometnog turnira. U prvom poluvremenu bez pogodaka, u drugom četiri.

Tupek je poveo u 19. minuti preko Josipa Guskovića, na 2:0 povisio je Franjo Matosović u 28. minuti. Pimont u 30. minuti uspijeva smanjiti rezultat, iskoristivši prerano opuštanje suparnika. Zabio je za njih njihov najbolji i vodeći strijelac turnira s osam pogodaka Matija Ceraj, ali su odmah i primili pogodak. Strijelac za Tupek bio je Tomislav Jurić.

-Stari smo znanci, znamo igrače dosta godina. Igrali smo prije par dana u Sesvetama, gotovi svi smo iz kvarta i znali smo da će biti tvrda i teška utakmica. Na kraju mi smo pobijedili i idemo dalje.

U četvrtfinalu igramo protiv Zvonarek sistema. Iskreno nepoznata nam je ekipa, ali smo čuli o njima i kažu da su dobra ekipa. Dat ćemo sve od sebe pa što bude – rekao nam je nogometaš sesvetskog Tupek auta Josip Jurić.