Članovi Karate kluba KTC Križevci sudjeluju u subotu i nedjelju u Jastrebarskom na Prvenstvu Hrvatske za mlade uzraste. Prvenstvo broji 716 natjecatelja iz 77 klubova.

Prvog dana natjecanja Karate klub KTC nastupio je sa četiri natjecatelja i u tri kategorije došli do tri finala. Luka Habjanović osvojio je srebrno odličje u kategoriji dječaka do 12 godina i do 47 kilograma.

Mia Dvorski osvojila je srebrno odličje u kategoriji djevojčica do 13 godina i do 56 kilograma. I Jakov Deglin osvojio je srebrno odličje u kategoriji dječaka do 14 godina i do 63 kilograma.
Luka Plantak osvojio je peto mjesto u kategoriji dječaka do 12 godina i do 38 kilograma.

U nedjelju nastupaju Lovro Plantak u kategoriji dječaka do 7 godina i do 26 kg. Gabriel Ban u kategoriji dječaka do 9 godina i do 26 kg.
David Ban u kategoriji dječaka do 9 godina i do 29 kg. Fabian Noa Jakopović u kategoriji dječaka do 10 godina i do 38 kg.