Hrvatski nogometni reprezentativac Nikola Vlašić bio je asistent za prvi i posljednji pogodak Torina u 3-0 (1-0) domaćoj pobjedi protiv Atalante u posljednjoj utakmici 14. kola.

Vlašić je u 22. minuti pravodobnu utrčao u kazneni prostor gostiju te zatim prizemnom loptom uposlio Zapatu koji je pogodio mrežu svoje bivše momčadi.

Na 2-0 povisio je Sanabria iz kaznenog udarca u 56. minuti, da bi u petoj minuti nadoknade Vlašić prošao po lijevoj strani i opet dodao Zapati koji je s ruba kaznenog prostora zabio još jedan gol.

Vlašić je odigrao čitav susret za Torino kojega vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, dok je Mario Pašalić ušao u igru za Atalantu u 57. minuti.

Ovom pobjedom Torino je stigao na 10. mjesto ljestvice sa 19 bodova, samo bod više imaju osma Atalanta i deveti Lazio.

Na vrhu je Inter sa 35 bodova, dva manje ima drugi Juventus.