Tomislav Radnik do boda u završnici susreta, težak poraz Viktorije

6. lipnja 2021. Autor: prigorski.hr Lokalni sport Tomislav Radnik do boda u završnici susreta, težak poraz Viktorije

Dvije utakmice 24. kola I. ŽNL odigrane su u subotu. Mladost je u Molvama nadigrala Viktoriju s visokih 5:1. Za Mladost je dva puta zabio Kolar, a hat-trick je postigao Belobrk. Jedini pogodak za goste zabio je Sovar iz penala.

Četiri pogotka viđena su na igralištu u Miklinovcu, gdje su istoimeni domaćin i Tomislav Radnik odigrali 2:2. U prvom poluvremenu mreže su mirovale, a onda nakon šest minuta u drugom poluvremenu domaći dolaze u vodstvo zgoditkom Šarlije.

U 72. minuti gosti pogotkom Markešića poravnavaju na 1:1, a četiri minute kasnije domaći ponovo vode pogotkom Manojlovića, Tri minute prije kraja utakmice konačnih 2:2 postavio je Kusobrak.