Odigrana su četiri susreta II. ŽNL. Čvrstec je s visokih 5:0 poražen od Mladosti u Koprivničkim Bregima. Pogotke su postigli Skorić (2), Kučina, Papac i Vranar.

Podravec je u Torčecu pobijedio Dravu iz Podravskih Sesveta 7:3. Gusković (2), Smolčić (2), Ratković, Strajnić i autogol Slavića bili su strijelci za Podravec, a za Dravu Đipalo je postigao dva pogotka, a jedan je dodao Karlovčan.

Omladinac je pred svojim navijačima pobijedio GOŠK 3:1. Glavak, Bartolić i Harambaša zabili su za Omladinac, a Radoš za goste. Istim rezultatom Gornja Rijeka je poražena u Sigecu. Mladost je povela u 31. minuti, gol je postigao Široki. Bosman je u 66. minuti povisio na 2;0, a pet minuta kasnije Eršeg na 3:0. Konačnih 3:1 postavio je Deglin osam minuta prije kraja utakmice.