U subotu, 23. travnja povodom Dana grada Križevaca u organizaciji Teniskog kluba Križevci održan je turnir pojedinaca u tenisu.
Tenisači su bili raspoređeni u dvije starosne grupe. U prvoj starosnoj skupini natjecali su se tenisači do 35 godina, dok su drugu činili tenisači stariji od 35 godina. U mlađoj kategoriju natjecalo se deset igrača, dok se kod starijih natjecalo pet igrača.
Mlađi su igrali u dvije grupe svaki sa svakim. Nakon grupnih i polufinalnih susreta u finalu je Hrvoje Gregurek svladao Kristijana Pižira rezultatom 5:7, 6:0 i 10:7.
U starijoj kategoriji natjecalo se po principu svatko sa svakim, a prvo mjesto je osvojio Eduard Krmpotić, drugi je bio Hrvoje Kuzel, dok je treće mjesto zauzeo Zdravko Gučin.
Pobjednicima su podijeljeni prigodni pokloni i pehari, a organizator je najavio nove turnire tijekom sezone.