Međunarodni turnir “Croatia Karlovac Open” održan je u subotu u sportskoj dvorani Mladost u Karlovcu. Sudjelovalo je 400 natjecatelja iz 11 zemalja. Taekwondo klub Radnik iz Križevaca nastupio je sa 6 članova kluba u kategorijama mali olimpijci, mlađi kadeti, kadeti i kadetkinje.

Ostvaren je odličan rezultat sa stopostotnim učinkom jer se svih šestero natjecatelja vratilo kući s medaljom. Najteži put do finala imao je najmlađi član Tin Jandroković u kategoriji mali olimpijci do 28 kilograma, gdje je u prva dva kola imao odlične protivnike, ali uz odličan rad nogu i svoju upornost i izdržljivost došao je do finalne borbe. U finale Tin ulazi sa smiješkom na licu, što znači da je spreman na sve izazove, a to pokazuje najboljom borbom malih olimpijaca i osvaja zlatnu medalju.

Croatia Open

Zatim je nastupio njegov brat Rene Jandroković u kategoriji do 33 kilograma i rutinski osvojio zlatnu medalju, ali ova medalja ima težinu ako se uzme u obzir da su tijekom turnira dominirale Slovačka, Ukrajina, Italija i Luxembourg.

U kategoriji mlađih kadetkinja Jana Jembrek do 44 kilograma osvojila je 3. mjesto dok je u kategoriji kadeta Tin Dragašević do 53 kilograma osvojio 2. mjesto. Luka Brezovec do 49 kilograma osvojio je 3. mjesto i Šimun Radiković 3. mjesto do 61 kilograma.

U klubu svi se članovi intenzivno pripremaju za učenička zvanja, odnosno pred ovlaštenim ispitivačem izvode zadane tehnike i forme kako bi položili za više pojaseve. Najbolji klupski kadet Rene Jandroković svojim borbama izborio je nastup na Otvorenom prvenstvu Slovačke koje će se održati od 7. do 9. lipnja u Bratislavi.

Treneri su Karlo Šimonek, Zoran Jandroković i Damir Međeral.