Proteklog vikenda u dvorani srednje škole u Imotskom održan je 18. memorijalni Taekwondo turnir Josip Jović. Turnir je bio međunarodnog karaktera s 50 klubova i 450 natjecatelja, ujedno i kriterijski turnir za kadete. Mnogi su došli pokazati svoje znanje i sakupiti što više bodova za ulazak u Hrvatsku kadetsku reprezentaciju.

Taekwondo klub Radnik iz Križevaca nastupio je sa 6 natjecatelja u kategorijama mlađih kadeta, kadeta i juniora te osvojio 5 odličja.
Iznimno postignuće ostvario je naš kadet Rene Jandroković u kategoriji do 33 kilograma osvojivši 1. mjesto sa 4 pobjede. Uz takvu dominaciju u borbi njegovi protivnici ostali su bez ikakve šanse.

jandrokovic

S prikazanim borbama proglašen je najboljim mlađim kadetom turnira i dobio zasluženi pehar. U kategoriji kadeta Šimun Radiković do 57 kilograma, Luka Brezovec do 49 kg i Tin Dragašević do 53 kg te junior Gabrijel Kornet do 59 kg osvojili su brončana odličja. Tin Jandroković u kategoriji KICK ostao je bez plasmana. Turnir i putovanje odradili su njihovi treneri Zoran Jandroković i Damir Međeral.