U nedjelju je održano 4. kolo dječje lige u Zagrebu gdje su članovi Taekwondo kluba Radnik osvojili 9 odličja. U prijateljskoj atmosferi klubova i dobroj organizaciji turnira križevačka djeca opet napravila odličan rezultat u kategoriji mlađih kadeta i kadeta.

Treba istaknuti osvajače zlatnih medalja Sebastijana Paraminskog, Mislava Matoića i Renea Jandrokovića koji u svojim kategorijama pokazuju kvalitetu i dominaciju.

Tin Jandroković osvojio je 3. mjesto u kategoriji do 26 kg, Sebastijan Paraminski 1. mjesto do 36 kilograma, Andrej Benčak 3. mjesto do 43 kg, a Mislav Matoić 1. mjesto do 51 kg.

Gabrijel Kornet osvojio je 2. mjesto do 57 kg, Luka Brezovec 2. mjesto do 49 kg, a kadetkinje Lara Srbljinović 2. mjesto do 37 kg i Zona Opsenica 3. mjesto do 51 kg.

Do kraja godine Radnikovcima slijede tri jaka međunarodna turnira. Njihovi treneri su Karlo Šimonek, Zoran Jandroković i Damir Međeral.