Proteklog vikenda održano je najveće i najjače natjecanje u ovoj kalendarskoj godini – Jastreb Kup Veleposlanika Republike Koreje. Natjecanje je održano u zagrebačkom hotelu Westin gdje je nastupilo 626 natjecatelja iz 48 klubova iz Hrvatske, Slovenije, Bosne i Hercegovine, Mađarske te Sjeverne Makedonije.

Najmlađi natjecatelj Tin Jandroković osvojio je 1. mjesto u disciplini Kick te je bio najbolji u toj kategoriji.

U sportskoj borbi Rene Jandroković je kod mlađih kadeta do 27 kg osvojio zlato. Mihael Nikolić u konkurenciji mlađih kadeta do 43 kg okitiose zlatnom kolajnom. Marko Dijanuš kod mlađih kadeta do 51 kg također je osvojio zlatnu medalju.

Gabriel Srbljinović kod mlađi kadeta do 51 kg osvojio je srebro, isto kao i Filip Kušec kod muniora do 63 kilograma.  Toni Rasonja kod juniora do 55 kg osvojio je srebro, a Luka Brezovec kod mlađi kadeta do 39 kg i Ena Kušec kod mlađih kadetkinja iznad 51 kg osvajaju brončane kolajne.

U ukupnom poretku Taekwondo klub Radnik zauzeo je 10. mjesto od 48 klubova. Od ostalih članova nastupio je još Tin Dragašević koji je bio zaustavljen u borbi za medalju.