Druženje u prirodi u sklopu Europskog tjedna mobilnosti, prekinuli su stršljeni koji su napali djecu i nastavnike. HGSS je u sklopu dežurstva na ovom događaju intervenirao i zbrinuo nekoliko izbodenih, a u pomoć je pozvana i Hitna medicinska pomoć te djelatnici Javne vatrogasne postrojbe grada Požege koji su radi sigurnosti naših građana, uklonili stršljene, pišu vijesti.hr.

Spašavateljicu koja je pomagala djeci i nastavnicima stršljeni su uboli 10-ak puta i uz još jednu osobu nalazi se u bolnici na promatranju.

“Ovim putem pohvaljujemo ravnateljicu OŠ Antuna Kanižlića koja vodi brigu o sigurnosti djece i i nastavnika koji svoje aktivnosti provode na neurbanim područjima na način da je pozvala HGSS da budu prisutni za vrijeme izleta u slučaju potrebe”, napisao je požeški HGSS na svojoj Facebook stranici.