Stolnotenisači Libertas Marinkolora i stolnotenisačice dr. Časla pobjednici su Hrvatskog kupa, koji se protekla dva dana igrao u domu Lovro Ratković na zagrebačkoj Mladosti.

Dubrovački i zagrebački klub su tako došli do dvostruke krune u domaćim natjecanjima. Libertas Marinkolor je nakon sedam godina spojio naslov prvaka i trijumf u kupu, dok su stolnotenisačice dr. Časla osvojile već dvadeseti trofej u zadnjih 15 godina.

Dubrovčani su do trijumfa u Kupu došli pobijedivši u finalu GSTK Zagreb sa 3-0. Za Libertas Marinkolor su igrali Miho Simović, Filip Čipin i Tomislav Japec. U dvoboju za treće mjesto STK Zagreb je pobijedio Marathon sa 3-1.

Stolnotenisačice dr. Časla su po sedmi put osvojile Hrvatski kup pobijedivši u finalu zagrebački TIS sa 3-0. Pobjedničku ekipu čine Mirela Đurak Blažičević, Dorina Srebrnjak, Tamolwan Khetkhuan i Ni Xia Lian.

Treće mjesto su osvojile stolnotenisačice STK Zagreb koje su sa 3-1 pobijedile Vrsar.