SLAVEN BELUPO – OSIJEK 2:1 (0:1)

KOPRIVNICA – Gradski stadion, Glavni sudac: Ante Čuljak (Zagreb). Pomoćnici: Krunoslav Ambrinac (Zagreb) i Luka Pušić (Zagreb). Četvrti sudac: Marko Matoc (Zaprešić). Delegat: Tihomir Čalić (Marčana).

SLAVEN BELUPO: Marković – Međimorec, Šarlija, Katić – Doležal (od 66. Pejić), Vidović, Arap, Goda – Bouadla, Delić (od 75. Rebernik) – Ivanovski. TRENER: Tomislav Ivković.

OSIJEK: Santini – Pušić, Šimunec, Milović, Šorša – Jambor, Škorić – Boban, Mudražija (od 80. Mioč), Lopa (od 21. Hajradinović) – Marić. TRENER: Zoran Zekić.

STRIJELCI: 0:1 Mudražija (45), 1:1 Rebernik (84), 2:1 Ivanovski (86)

CRVENI KARTONI: Boban 73′ (Osijek)

Farmaceuti su preokretom stigli do pobjede u 36. kolu Prve HNL. Gosti su poveli u 45. minuti golom Mudražije, a u nastavku crveni karton dobiva nogometaš Osijeka Boban.

Domaći su iskoristili brojčanu prednost i nakon dva ubačaja s desne strane golove postižu Rebernik nogom i Ivanovski glavom za konačnih 2:1.