Sjajna 20-godišnja sprinterica iz Križevaca Veronika Drljačić u razgovoru za portal Gloria.hr kako ne izlazi na teren bez zaštitnog faktora za lice i geliranih noktiju.

Kosu njeguje prirodnim maskama i redovitim podšišavanjem i da čezne za tetovažom.

-Najljepša mi je prirodna kosa, koju stoga nikad nisam bojala – niti to namjeravam. Najvažnije je da je zdrava i sjajna pa izbjegavam fen i peglu za kosu, iako volim da je besprijekorno ravna. To postižem redovnim šišanjem i njegom kvalitetnim proizvodima.

Već dugo planiram napraviti tetovažu. O svemu sam promislila – motiv sprintera s prednje strane gležnja, a naziv disciplina koje trčim sa stražnje strane – no trebam se samo odvažiti na taj čin.

A ako se izborim za odlazak na Olimpijske igre u Parizu 2024., dodat ću još i olimpijske krugove – rekla je Veronika.