Nogometaši Intera nisu uspjeli pobijediti ni u dvoboju 27. kola talijanske Serie A. Gostovali su kod pretposljednje Genoe te su odigrali utakmicu bez golova.

Inter je bio bolji tijekom ovih 90 minuta. Stvorio je dovoljan broj prilika, ali nije uspio zabiti ni jednom. Bila je ovo treća utakmica u nizu, u Serie A, kako Inter nije pobijedio. Prije ovog remija remizirao je kod Napolija te je izgubio domaći susret protiv Sassuola. Ukupno je ovo bila četvrta utakmica kako Inter nije slavio (još poraz od Liverpoola u Ligi prvaka).

Za pretposljednju Genou cijelu utakmicu je odigrao Milan Badelj. Ivan Perišić i Marcelo Brozović su startali za Inter, s tim da je Perišić zamijenjen u 83. minuti.

Podsjetimo kako su u prvoj utakmici 27. kola nogometaši Milana odigrali na domaćem terenu samo 1-1 s Udineseom. Drugi je to kiks Milana u nizu protiv sastava iz donjeg doma ljestvice. U prošlom nastupu Milan je odigrao samo 2-2 kod Salernitane.

Milan uz utakmicu više od Intera ima i dva boda više od gradskog rivala. Za vrat im puše Napoli.