Seniorke Rukometnog kluba Đurđevca u subotu, 17.10.2020., gostovale su u Slavonskom Brodu u sklopu 4. kola II. HRL Sjever, gdje su nastavile stopostotni niz – sada od 3 utakmice.

Na samom početku utakmice, Đurđevčanke su odlično krenule no uslijedilo je malo opuštanje i pad koncentracije, što su iskoristile domaće igračice i stigle do izjednačenja pred kraj poluvremena.

Na poluvrijeme su đurđevačke rukometašice otišle s tek jednim golom viška. U drugom poluvremenu domaće igračice dobro su otvorile i preuzele vodstvo, no rukometašice RK Đurđevac su ubrzo preuzele vodstvo s nekoliko pogodaka razlike koje su onda održale do kraja susreta i osvojile dva boda pobijedivši rezultatom 28:23.

U sljedećem kolu RK Đurđevac dočekuje ekipu ŽRK Olimpija Osijek, koja do sada ima četiri poraza u nizu. Utakmica će se igrati u subotu, 24.10. u 18:00 h, no pred praznim tribinama. Ipak, osiguran je live prijenos na službenoj Facebook stranici kluba.

Dodajmo i da su mlađe igračice RK Đurđevac putovale u Slavonski Brod gdje su odigrale prijateljsku utakmicu u kojoj su izgubile rezultatom 23:14.