U Vinkovcima je danas završeno pojedinačno prvenstvo Hrvatske u šahu za juniore i juniorke. Kod djevojaka do 17 godina prvakinja je Magdalena Muha iz ŠK Picok Đurđevac, a deseto mjesto osvojila je njezina klupska kolegica Ema Bevanda. U kategoriji do 19 godina, pobjednica je Nikolina Golubu iz ŠK Draga Rijeka.

Kod mladića do 17 godina slavio je Lukas Jurakić iz ŠK Đuro Đaković Slavonski Brod, 23. je bio Ognjen Domović iz ŠK Picok, a 36. Filip Martić iz ŠK Križevci. U kategoriji do 19 godina, prvak je Teo Tomulić iz AŠK Junior Rijeka, a šesto mjesto osvojio je Marko Đukin iz ŠŠK Koprivnica. Đukin je do završnice turnira bio u igri za naslov, ali je sustao u posljednjim mečevima. Viktor Šalamon iz ŠK Picok osvojio je deseto mjesto.