GŠSD OŠ Ljudevita Modeca. Bez gledatelja: Suci: Bedeković i Peić (obojica Bjelovar). Delegat: Budimir (Bjelovar).

ILOVA: K. Đerke, Orct 1, Brzak 2, Herceg, Vereš 1, Šolja, Kakša 6 (2), Ivanić 8, Lovrenc 2.
TRENER: Damir Đerke.

KTC: Šutalo, Marković 14, Ezgeta 1, Mušlek 8, Tandara, Martinčić 2, Maričić 1, Kota, Perajica, Bogdan 2, Harča 3, Martinović, Vinković 3, Celovec 1, Masnec 7, Mršić 1.
TRENER: Dalibor Sokač.

SEDMERCI: Ilova 2 (2), KTC 1 (0), ISKLJUČENJA: Ilova 0 minuta, KTC 6 minuta (Mušlek, Martinčić, Kota). IGRAČ UTAKMICE: Robert Marković.

Ilova, član 2. HRL sjever, bila je formalno domaćin u križevačkom sportskom domu KTC-u. Na početku su se Grubišnopoljci bolje snašli i poveli 3:0 pogocima Dina Ivanića. Prvi pogodak za Križevčane postigao je Domagoj Masnec, a prethodno je Toni Ezgeta zapucao sedmerac.

KTC je prvi puta poveo u 6. minuti pogotkom Roberta Markovića koji je u prvom poluvremenu postigao čak 14 pogodaka i doslovno je rasparao suparničku mrežu. Ilova je u 12. minuti vodila 7:5 i u 15. minuti 8:7, a zatim je Marković postigao šest pogodaka za redom, 8:13.

Na poluvremenu 11 razlike za KTC, a trener Dalibor Sokač je, naravno, dao veliku minutažu i ostalim igračima, poglavito mlađima, koji su itekako opravdali njegovo povjerenje, osobito Mihael Mušlek. Valja izdvojiti i odličan učinak Domagoja Masneca.

(foto: arhiva – snimio mn)