Rukometaši PPD Zagreba u svom su 10. ovosezonskom nastupu u skupini B Lige prvaka pretrpjeli i 10. poraz, u zaostalom dvoboju 9. kola igranom u dvoani Sutinska vrela izgubili su od francuskog Nantesa sa 24-34 (8-20).

Bio je ovo treći susret zagrebaša u Ligi prvaka ovoga tjedna, nakon dvoboja protiv Celja PL u utorak i Barcelone u četvrtak, te je bio evidentan umor kod igrača hrvatskog prvaka.

Gosti iz Nantesa lakoćom su pretrčavali svoje domaćine te kažnjavali svaku tehničku pogrešku pa je akon prvih 20 minuta već bilo visokih 14-6 za Nantes. Do poluvremena je razlika narasla na 12, da bi Nantes s tri pogotka na startu drugog poluvremena stigao i do najvećih 15 razlike (23-8).

Do kraja susreta Zagreb je tek smanjio na konačnih minus 10.

Najefikasniji kod PPD Zagreba bio je Senjamin Burić sa šest golova, a isti učinak kod Nantesa je imao Baptiste Damartin-Bertrand.

PPD Zagreb je uvjerljivo posljednji u skupini, dok je Nantes s osam bodova šesti.