Rukometašice Lokomotive u susretu su 4. kola skupine A Europske lige pretrpjele i četvrti poraz, ovoga puta su na svom terenu u Domu sportova izgubile od francuskog Besancona sa 26-31 (14-16).

Lokomotiva je loše krenula u dvoboj, sredinom prvog poluvremena bilo je 12-6 za Besancon, no serijom 4-1 prije odlaska na odmor Lokomotiva je smanjila na 14-16.

Početkom nastavka Lokomotiva je dva puta uspijevala izjednačiti, na 16-16 te 18-18, i imati napad za vodstvo, no obje te prilike su propuštene pa je Besancon vrlo brzo opet pobjegao a tri gola razlike, a pet minuta prije kraja i na ponovno najvećih šest (28-22).

Tena Petika s osam i Andrea Šimara s pet golova bile su najefikasnije kod Lokomotive, dok je Sabrina Zazai postigla sedam golova za Besancon.

Za osam dana Lokomotiva će u 5. kolu ugostiti norvešku Solu. (Hina)