KTC – VIDOVEC 35:32

Rukometaši KTC-a stigli su večeras do prve pobjede u 5. kolu 1. HRL Sjever. U križevačkom sportskom domu pobijedili su Vidovec 35:32. Gosti su bolje krenuli i nakon tri minute igre poveli 1:4. U 12. minuti KTC ima prednost 7:5, a pet minuta kasnije KTC vodi 11:7. Najveću prednost od plus 5 (16:11) križevački rukometaši imaju u 24. minuti, a na predah se odlazi s prednošću domaćih 19:16.

U nastavku KTC drži utakmicu pod kontrolom i nakon devet minuta igre u drugom poluvremenu semafor pokazuje 24:19 za KTC. Pet minuta prije kraja susreta gosti opasno prijete i dolaze na minimalan zaostatak 31:30, ali rukometaši KTC-a ipak uspijevaju održati prednosti i pobijediti.

Sjajan kod KTC-a bio je Valentaković s 12 postignutih pogodaka, a 8 je zabio Vranić. Kod gostiju najopasniji je bio Cesar sa sedam postignutih golova.