Današnji ždrijeb u Beču spojio je u četvrtfinalu ženskog rukometnog Challenge kupa Zagrepčanke i Bjelovarčanke, Lokomotivu i Bjelovar.
U redovima Lokomotive nositeljice su igre Križevčanke, sestre Dora i Larissa Kalaus, hrvatske reprezentativke, a Zagrepčanke su, uz koprivničku Podravku, godinama ponajbolja hrvatska ekipa.
Četvrtfinalni ogledi igrat će se 29. veljače ili 1. ožujka, odnosno uzvratni 7. ili 8. ožujka. Prva utakmica igra se u Zagrebu. Lokomotiva je u prethodnom kolu bila bolja od Portugalki, a Bjelovar od Izraelki.
Pobjednice će u polufinalu igrati s boljim iz susreta portugalske Madeire i srbijanske Naisa Niš. “Lokosice” su, dakako, favorit u susretima s Bjelovarčankama, ali u takvim utakmicama nezahvalno je prognozirati ishod.
Bjelovarčanke su trenutačno treće na prvoligaškoj ljestvici iza Podravke i Lokomotive.





