Ovaj vikend donio je 4. kolo Paket24 Premijer lige – Lige za ostanak. Jako uzbudljivo trebalo je biti u Križevcima, gdje je KTC snage odmjerio s  drugoplasiranim Varaždinom 1930, ali nije bilo tako.

Utakmica je bila izjednačena do 10 minute kod rezultata 7:7, a onda je ipak gostima krenula “voda na mlin”. Sedam minuta kasnije imaju plus 4 (8:12), a u 25. minuti plus 6 (11:17). Na kraju se na predah odlazi s prednošću varaždinskih rukometaša 15:20.

Drugo poluvrijeme započelo je u istom ritmu koji odgovara gostima i nakon deset minuta igre semafor pokazuje velikih plus 8 (19:27). Do kraja utakmice gosti su uspješno održavali veliku prednost i na kraju slavili 28:36.

Najraspoloženiji kod KTC-a bio je Marko Jurakić sa osam zgoditaka, dok je kod gostiju najraspoloženiji bio Tin Šestak s deset pogodaka. Križevački vratari Marin Šutalo i Luka Pezelj skinuli su 12 od 48 pokušaja gostiju, dok je varaždinska jedinica Tin Herceg upisao 11 obrana.

rukomet-varazdin-01 rukomet-varazdin-02 rukomet-varazdin-03 rukomet-varazdin-04 rukomet-varazdin-05 rukomet-varazdin-06 rukomet-varazdin-07 rukomet-varazdin-08 rukomet-varazdin-09 rukomet-varazdin-10 rukomet-varazdin-11 rukomet-varazdin-12 rukomet-varazdin-13 rukomet-varazdin-14 rukomet-varazdin-15 rukomet-varazdin-16 rukomet-varazdin-17 rukomet-varazdin-18 rukomet-varazdin-19 rukomet-varazdin-20 rukomet-varazdin-21 rukomet-varazdin-22 rukomet-varazdin-23 rukomet-varazdin-24 rukomet-varazdin-25 rukomet-varazdin-26 rukomet-varazdin-27 rukomet-varazdin-28 rukomet-varazdin-29