KRIŽEVCI GŠSD “Ljudevita Modeca”. Gledatelja: 23. Suci: Kuhar (Samobor) Prelčec (Zagreb).
KTC: Marković 2, Mušlek 1, Zorko 2, Harča, Perajica 1, A. Miklečić 7, Kota 2, Vučelić 6, Kamenar, Adamić, Lazar 2, Kovačić 3, Gošić, Hančić.
TRENER: Dragutin Miklečić.

GRK VARAŽDIN 1930: Meštrić, Črnila, Špruk 1, Divjak 2, Vojnović, Vidaček 6, Puček 2, Artić 4, Kranjec 4, Hrman 3, Vujović 6, Trojko 6, Kaštelan 1.
TRENER: Ilija Puljević.

Varaždinski premijerligaš pobijedio je uvjerljivo večeras u pripremnoj utakmici vodeću momčad 1. HRL sjever. Gosti su na početku utakmice vodili 0:6, a Križevčani su prvi pogodak postigli tek u devetoj minuti. Tada su uskladili igri i uravnotežili snagu na parketu.

U 25. minuti zaostajali su četiri pogotka 9:13, ali više od toga nisu mogli. Varaždinci su do odmora ostvarili šest pogodaka viška, a u nastavku utakmice nadogradili su svoju prednost. U domaćim redovima bolji od ostalih bili su Vučelić i A. Miklečić, a u drugom poluvremenu nekoliko uspješnih obrana imao je vratar Gošić. Popularni varaždinski “Dabrovi” bili su bolji od križevačkih “Trgovaca”.

No, to su pripremne utakmice. Za KTC su zaigrali i donedavni igrači koprivničkog drugoligaša, Kovačić i Lazar koji su na probi u križevačkom klubu. KTC u subotu u 18.30 igra pripremnu utakmicu s Čakovcem u križevačkom sportskom domu.

PRO_0359 PRO_0361 PRO_0364 PRO_0365 PRO_0370 PRO_0374 PRO_0376 PRO_0382 PRO_0391 PRO_0392 PRO_0406 PRO_0393 PRO_0430PRO_0437 PRO_0446 ktcPRO_0475 PRO_0498 PRO_0514 PRO_0541