Zbog vremenskih nepogoda prije desetak dana odgođen je susret Ribola Kaštela i KTC-a u Paket24 Premijer ligi – Ligi za ostanak. Budući da ni jedan od ta dva kluba nema igrača na okupu reprezentacije, subota je idealan termin da se taj zaostatak odradi i kompletira 3. kolo.

U subotnjem ogledu slavili su domaći 29:22. Naime, do 13. minute igralo se gol za gol, a onda su križevački rukometaši preuzeli prednost i u 24. minuti otišli na plus 3 (10:13), a na predah se odlazi prednošću Križevčana 12:13.

U nastavku domaći u 36. minuti prelaze u vodstvo i semafor pokazuje 16:15. Sedam minuta kasnije domaći imaju plus 4 (20:16) i do kraja utakmice rezultatska prednost samo se povećavala do konačnih 29:22.

Kod domaćih najraspoloženiji bio je Milas s osam pogodaka, a kod KTC-a Jurakić siguran je bio sedam puta. Domaći vratar Olić upisao je 13 obrana od 35 udaraca, a kod Križevčana Šutalo je branio 14 od 42.