KTC – DUGO SELO 31:21 (14:10)

GŠSD Ljudevita Modeca. Gledatelja: 30. Suci: Šipoš (Trnovec Bartolevečki) i Zeko (Šenkovec). Delegat: Stojanović (Osijek). Mjerilac vremena: Pukec. Zapisničar: Rešetar. Glavni dežurni: Knapić. Medicinska služba: Hrg (svi Križevci)

KTC: Šutalo, Marković 3, Vinković 2 (1), Mušlek 3, Harča 7, Bogdan, Mirosavljević 7, Martinović, Ezgeta, Tandara 3, Masnec 2, Celovec, Mršić 4. TRENER: Dalibor Sokač.

DUGO SELO: Lončar, Vranić 1, Jurakić 1, Kociper 3, Kuraja 1, Deronja 4, Braut, Agatić 1, Pandža, Aramić 3, Raič, Neralić 6 (1), Pužek, Baković, Šuker 1, Fučkar. TRENER: Matej Mišković.

SEDMERCI: KTC 1 (1), Dugo Selo 2 (1). ISKLJUČENJA: KTC 8 minuta (Harča 2 + 2, Tandara, Mušlek), Dugo Selo 4 minute (Aramić, Baković). IGRAČ UTAKMICE: Marin Šutalo.

Križevčani su, nakon ovog kola, zajedno s Osječanima na čelu ljestvice „sjevernjaka“ sa po 15 bodova. Nije jednostavno zadržati ritam momčadi trenera Sokača zbog bolesti i ozljeda, poglavito ozljeda. Perajica, Ezgeta, Maričić, Martinčić. Martinčić, zanimljivo, nedostaje i rukometašima i košarkašima jer usporedno igra i u KTC-u i Radniku gdje je jedan od stožernih igrača pod obručima. Svima želimo što brži oporavak.

Stoga je itekako važna bila večerašnja pobjeda nad Dugoselcima koja je izborena uvjerljivo i sigurno. Ponešto je vremena trebalo domaćim rukometašima da postignu tzv. radnu temperaturu.

Gosti su u devetoj minuti vodili 2:4, u 13. je razigrani i borbeni Harča izjednačio na 5:5, a u istoj minuti prvo vodstvo domaćinima donosi Mršić, 6:5. U 14. minuti Šutalo brani sedmerac Deronji, a u samoj završnici poluvremena Križevčani su stekli značajniju prednost dvama pogocima Mirosavljevića i jednim Harče.

Na odmor su otišli s lijepom „zalihom“ od četiri pogotka, 14:10. Prednost je u nastavku utakmice rasla i rasla, od pet pogodaka, 15:10, u 32. minuti do konačnih deset razlike pogotkom darovitog Mušleka u 60. minuti.

KTC u sljedećem kolu gostuje u Požegi kod momčadi koja je pri vrhu ljestvice s 14 bodova.

Q99B8017_resize Q99B8015_resize Q99B8014_resize Q99B8009_resize Q99B8007_resize Q99B8001_resize Q99B7995_resize Q99B7994_resize Q99B7989_resize Q99B7982_resize Q99B7977_resize Q99B7968_resize Q99B7966_resize Q99B7961_resizeQ99B7954_resize Q99B7951_resize Q99B7943_resize