KTC-POŽEGA 30:23 (13:6)
Rukometaši križevačkog KTC-a nadigrali su večeras Požežane u križevačkom sportskom domu, a posebno je dojmljiva bila domaća neprobojna obrana s vratarom Marinom Šutalom u prvom poluvremenu u kojem su domaćini „dopustili“ gostima samo šest zgoditaka.

Šutalo je bio briljantan u prvom dijelu s deset obrana i obranjenim sedmercem Gotalu. KTC-ova obrana je djelovala čvrsto i Križevčane nisu obeshrabrila niti dva rana isključenja iskusnog Ostarčevića u drugoj i osmoj minuti. Nekadašnji hrvatski reprezentativac je i nakon toga odlično odradio svoju zadaću, a uz to, zabijao je i pogotke.

U 28. minuti domaćin je već stekao veliku prednost od osam pogodaka, 13:5, a u nastavku utakmice vodio je u nekoliko navrata i s deset pogodaka razlike, u 37. minuti nakon pogotka Markovića, u 43. pogotkom Vinkovića iz sedmerca, u 44. pogotkom Harče i 47. minuti kada je suparničku mrežu zatresao Perajica.

Gosti su pred kraj utakmice smanjili zaostatak na pet razlike u 56. minuti, 27:22, ali su im domaćini začas ponovno „pobjegli“ preko Vinkovića i dvaput Batinića na 30:22 u 60. minuti. Odlična izvedba križevačkih rukometaša koji su nakon današnjih utakmica na drugom mjestu ljestvice, a to mjesto osigurava doigravanje za prvi razred hrvatskoga rukometa.

KTC: Marin Šutalo, Robert Marković 5, Luka Vinković 3 (1), Mihael Mušlek 1, Vladimir Ostarčević 3, Ivan Harča 2, Matija Perajica 8, Boris Batinić 2, Ivan Martinović, Luka Tandara 3, Domagoj Masnec, Darko Mršić 3 pogotka.

POŽEGA: Šimun Banović 6 (2), Marko Ćosić 5, Oleg Polanec 1, Lovro Glasnović 1, Vilim Gotal, Luka Poplašen, Karlo Grgurić 2, Filip Orlović, Ivan Antunović 5, Jerko Tukonić 2, Ivan Cota, Ivan Janjić 1

rukomet-ktc-pozega-01 rukomet-ktc-pozega-02 rukomet-ktc-pozega-03 rukomet-ktc-pozega-04 rukomet-ktc-pozega-05 rukomet-ktc-pozega-06 rukomet-ktc-pozega-07 rukomet-ktc-pozega-08 rukomet-ktc-pozega-09 rukomet-ktc-pozega-10 rukomet-ktc-pozega-11 rukomet-ktc-pozega-12 rukomet-ktc-pozega-13 rukomet-ktc-pozega-14 rukomet-ktc-pozega-15 rukomet-ktc-pozega-16 rukomet-ktc-pozega-17 rukomet-ktc-pozega-18 rukomet-ktc-pozega-19 rukomet-ktc-pozega-20 rukomet-ktc-pozega-21 rukomet-ktc-pozega-22 rukomet-ktc-pozega-23