KTC-VIDOVEC 31:29 (16:18)

GŠSD Ljudevita Modeca. Gledatelja: 30. Suci: Cepanec (Turčin) i Dragočajac (Novska). Delegat: Mraz (Trnovec Bartolovečki). Mjerilac vremena: Pukec. Zapisničar: Augustinčić. Glavni dežurni: Knapić. Liječnička služba: Hrg.

KTC: Šutalo, Marković, Vinković 10 (5), Mušlek 1, Ostarčević 4, Harča 1, Perajica 4, Batinić, Maričić 3, Martinović, Tandara 4, Masnec 4, Mršić. TRENER: Dalibor Sokač.

VIDOVEC: Žitnjak, Farc, Dobovičnik 5 (1), Cerovečki, Puček, Minđek 3, Car 3, Kolarić, Melnjak 6 (2), Korpar, Novak, Kolman, Artić 7, B. Horenec 3, Težak 2, Hajsok. TRENER: Srećko Horenec.

SEDMERCI: KTC 5 (5), Vidovec 4 (3). ISKLJUČENJA: KTC 6 minuta (Marković, Harča, Maričić), Vidovec 10 minuta (Dobovičnik 2 + 2, Novak 2 + 2, Melnjak). IGRAČ UTAKMICE: Marin Šutalo.

Vidovčani su trebali biti „mačji kašalj“ za Križevčane s obzirom na igračku vrsnoću i položaj na ljestvici u kojoj su pri začelju, ali se potvrdilo još jednom da treba prvo skočiti, pa reći hop. Domaćinu je u prvom poluvremenu nedostajao momčadski duh, a onda se začas, unaprijed dobivena utakmica zna itekako zakomplicirati.

Od početnog vodstva KTC-a 4:2 u devetoj minuti, do prvog vodstva gostiju u 11. minuti 4:5 preko Cara, izjednačenja 8:8 u 16. minuti i vodstva Vidovca 8:11 u u 20. minuti i u još nekoliko navrata njihove prednosti od tri pogotka. Dobili su krila, a križevačke mlake udarce s lakoćom je „skidao“ Kolman. Križevčani su se malo „probudili“ u nastavku utakmice, Šutalo je nanizao više obrana u ključnim trenucima, a Vinković je bio učinkovit u izvođenju sedmeraca.

Desetak minuta ravnopravnog ogleda u kojem su igrači KTC-a sustigli goste, a ponovno su poveli Vinkovićevim sedmercem u 44. minuti. Odahnula je tada i malobrojna publika na tribinama. Ondje je i ovaj puta bila naša „Kraljica šoka“ Larissa Kalaus sa svojom majkom. Larissa se, podsjećamo, oporavlja, od operacije ramena.

U 52. minuti Vinković povisuje vodstvo KTC-a na 28:24. Melnjak smanjuje iz sedmerca na 28:25, a zatim Šutalo uspijeva obraniti sedmerac Dobovičniku u 54. minuti. Dvije minute prije kraja Perajica postiže pogodak za 30:26, a u preostalom vremenu ništa se značajnije nije moglo dogoditi. KTC je treći na ljestvici s 26 bodova. Vodeći Osijek izgubio je u Ivaniću. Osječani vode nakon 18. kola s 30 bodova ispred Požege s 28.

rukomet-ktc-vidovec-01 rukomet-ktc-vidovec-02 rukomet-ktc-vidovec-03 rukomet-ktc-vidovec-04 rukomet-ktc-vidovec-05 rukomet-ktc-vidovec-06 rukomet-ktc-vidovec-07 rukomet-ktc-vidovec-08 rukomet-ktc-vidovec-09 rukomet-ktc-vidovec-10 rukomet-ktc-vidovec-11 rukomet-ktc-vidovec-12 rukomet-ktc-vidovec-13 rukomet-ktc-vidovec-14 rukomet-ktc-vidovec-15 rukomet-ktc-vidovec-16 rukomet-ktc-vidovec-17 rukomet-ktc-vidovec-18 rukomet-ktc-vidovec-19 rukomet-ktc-vidovec-20 rukomet-ktc-vidovec-21 rukomet-ktc-vidovec-22 rukomet-ktc-vidovec-23 rukomet-ktc-vidovec-24