GŠSD Ljudevita Modeca. Bez gledatelja: Suci: Kuhar (Samobor), Prelčec (Zagreb). Delegat: Seferović (Zagreb).

KTC: Šutalo, Marković 2, Ezgeta 4 (1), Mušlek 1, Tandara 4, Martinčić, Maričić, Kota 5, Perajica 2 (1), Bogdan, Mirosavljević 11 (1), Harča, Martinović, Vinković, Celovec, Mršić.
TRENER: Dalibor Sokač.

VIDOVEC: Žitnjak, Dobovičnik 4 (2), Cerovečki 1, Štefičar 3, Minđek 4, Car, Melnjak 1, Ozmec, Korpar, Kolman, Artić 3, B. Horenec 2, Težak 1, Hirš 2, Hajsok 2.
TRENER: Srećko Horenec.

SEDMERCI: KTC 4 (3), Vidovec 3 (2). ISKLJUČENJA: KTC 10 minuta (Kota 2 + 2, Harča 2 + 2, Perajica), Vidovec 2 minute (Težak). IGRAČ UTAKMICE: Nikola Mirosavljević.

Križevčani su večeras uvjerljivo pobijedili Vidovčane i pretekli ih na ljestvici. Obje su momčadi dosad osvojile po 15 bodove. KTC je četvrti, Vidovec peti. Križevačka obrana je ponovno bila odlična, poglavito vratar Martinović koji je, naposljetku, ostvario 15 obrana, obranivši, između ostalog, u 25. minuti sedmerac Dobovičniku.

Sigurno pobjedu najavio je u 34. sekundi utakmice s krila Nikola Mirosavljević koji je postigao čak 11 pogodaka sa stopostotnim učinkom 11/11. Kota je u 2. minuti povisio na 2:0, a onda je je u 3. zaradio prvo od svoja dva isključenja nakon neopreznog prekršaja na Horenecu. No, bio je, inače, odličan u obrani, kao i Maričić, zabijao je pogotke i asistirao.

Perajicu, pak, nije služio šut. Izdvajamo akciju u 6. minuti kada je pogodio vratnicu, a Robert „Air“ Marković odbijenu loptu u skoku pospremio u mrežu vrlo dobrog vratara gostiju Kolmana koji je na kraju uknjižio 11 obrana. Sedam pogodaka prednosti na poluvremenu za KTC, 17:10.

Razigrani Križevčani su u drugom dijelu imali i dvanaest pogodaka prednosti, 26:14 u 49. minuti pogotkom Tandare. Vidovčani su u završnici smanjili zaostatak, kada su obavljene i brojne izmjene u domaćim redovima.

ktc1 ktc2 ktc3 ktc4 ktc5 ktc6 ktc7 ktc8 ktc9 ktc10 ktc11 ktc12 ktc13 ktc14 ktc15 ktc16