Nogometaš Manchester Uniteda Cristiano Ronaldo i njegova partnerica Georgina Rodriguez očekuju blizance, objavio je danas kapetan Portugala, koji je već otac četvero djece.

“Sretni smo što možemo objaviti da očekujemo blizance. Srca su nam puna ljubavi – jedva čekamo da vas upoznamo”, objavio je Ronaldo na Instagramu uz fotografiju na kojoj on i Georgina gledaju slike s ultrazvuka.

Njegovog najstarijeg sina, Christiana Juniora, rodila je surogat majka u lipnju 2010. godine, a sedam godina kasnije Ronaldo je na sličan način postao otac blizanaca Eve i Matea.

Rođena u studenom 2017., Alana Martina je prvo dijete iz njegove zajednice s Georginom Martinez. U intervjuu za France Football 36-godišnji napadač je rekao da želi imati sedmero djece. (Hina)