U posljednjem pripremnom susretu prije nastavka prvenstva hrvatski prvoligaš Rijeka je remizirala protiv hrvatskog trećeligaša Opatije odigravši 1-1.

Željko Sopić, trener Rijeke, koja se trenutačno nalazi na drugom mjestu prvoligaške ljestvice, nije se u ovom susretu odlučio za najjaču momčad, već je čuvao određene snage za iduću srijedu kada se za Rijeku nastavlja prvenstvena sezona. Tada će Rijeka, u zaostalom ogledu, gostovati kod Gorice.

Rijeka je povela krajem prvog poluvremena, a strijelac je bio Alen Grgić. Opatija je došla do izjednačenja u 56. minuti kada je konačnih 1-1 postavio Val Bogolin.

U samoj završnici susreta oba su sastava mogla postići pogodak za pobjedu. U 86. minuti je igrač Rijeke Selahi pogodio okvir vrata, dok je minutu kasnije Čulina propustio zabiti za pobjedu Opatijaca.