U susretu 32. kola njemačkog nogometnog prvenstva Stuttgart i Bayer Leverkusen su odigrali 1-1, a za domaći sastav je do sudačke nadoknade igrao hrvatski reprezentativac Borna Sosa.

Za oba sastava bila je to iznimno važna utakmica. Stuttgart je u opasnoj zoni i svaki mu je bod važan u borbi za prvoligaški spas, dok se Bayer još uvijek nada plasmanu u europske kupove.

Na koncu su susret odlučila dva jedanaesterca. Domaćin je poveo u 57. minuti golom Serhoua Guirassyja, a izjednačio je Exequiel Palacios u 70. minuti.

Borna Sosa je za Stuttgart igrao do 90. minute kada ga je zamijenio Tanguy Coulibaly.

Stuttgart je ostao na 17. poziciji koja vodi u niži rang natjecananja sa 29 bodova, dok Schalke stepenicu više ima i bod više. Bayer je sedmi sa 49 bodova, koliko ima i Wolfsburg na šestom mjestu, posljednjem koje vodi u Europu.

Večeras se još sastaju RB Leipzig i Werder.