U susretu 28. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus i Atalanta su odigrali 2-2, a za goste je nastupio hrvatski reprezentativac Mario Pašalić upisavši asistenciju.

Momčad iz Bergama je povela u 35. minuti golom Teuna Koopmeinersa na Pašalićevu asistenciju. Za hrvatskog veznjaka to je četvrta ligaška asistencija ove sezone.

Juve je u nastavku susreta okenuo rezultat golovima Andreje Cambiasa (66) i Arkadiusza Milika (70), no Koopmeiners je u 75. minuti zabio za 2-2.

Pašalić je za Atalantu odigrao cijeli susret.

Juventus je ovim rezultatom ispustio drugo mjesto nakon što je u ranije odigranom susretu Milan na San Siru pobijedio Empoli sa 1-0. Pogodak odluke zabio je Christian Pulisic u 40. minuti.

U prvom nedjeljnom susretu Verona je u gostima svladala Lecce sa 1-0. Jedini pogodak na utakmici postigao je Folorunsho u 17. minuti susreta.

U nedjelju se još sastaju Fiorentina – Roma, dok će u ponedjeljak igrati Lazio i Udinese.

Na ljestvici vodi Inter sa 75 bodova, Milan je drugi sa 59 bodova, dok je Juventus treći sa 58 bodova. Atalanta je šesta sa 47 bodova.

REZULTATI:
Lecce – Verona 0-1 (Folorunsho 17)
Milan – Empoli 1-0 (Pulišić 40)
Juventus – Atalanta 2-2 (Cambiaso 66, Milik 70 / Koopmeiners 35, 75)
Fiorentina – Roma (20.45)
U subotu:
Cagliari – Salernitana 4-2 (Lapadula 12, Gaetano 40, Šomurodov 52, 76 / Kastanos 56, Maggiore 58)
Sassuolo – Frosinone 1-0 (Thorstvedt 58)
Bologna – Inter 0-1 (Bisseck 37)
Genoa – Monza 2-3 (Gudmundsson 52, Vitinha 68 / Pessina 8, Mota 18, Maldini 79)