Prvenstvo Hrvatske u hrvanju slobodnim načinom za uzrast seniora i kadeta, u subotu je održano u Vrbovcu. Organizator natjecanja bio je Hrvatski klub “PIK VRBOVEC” iz Vrbovca, a suorganizator Hrvatski hrvački savez.

Od Vrbovčana značajne rezultate ostvarili su Domenik Andreić – 3. mjesto u kategoriji do 86 kg.

Vjekoslav Luburić (HK Sesvetski Kraljevec) osvojio je 1. mjesto u kategoriji do 92 kg.

Za HK PIK VRBOVEC nastupili su još i Damir Badenić i Tomislav Luburić.

Ekipno u uzrastu kadeta su najuspješniji bili hrvači HK Sesveta ispred drugoplasiranog HK Like i trećeplasirane ekipe HK Hrvatski dragovoljac.

Ekipno naslov seniorskih prvaka osvojili hrvači iz HK Petrinja ispred drugoplasiranog HK Sesvetski Kraljevec i trećeplasirane ekipe HK Vindija.

Oko 150 hrvača iz 20 klubova hrvatskih hrvačkih klubova nastupilo je na ovom prvenstvu.