Vrlo brzo su se nogometaši Zrinskog Osječko 1664 vratili na vrh drugoligaške ljestvice, u 29. kolu su kao domaćini pobijedili Dugopolje 4-1 i ponovno imaju dva boda više od Šibenika.

Nastavlja se tako žestoka borba ova dva kluba za prvo mjesto u Prvoj NL, jedino koje vodi u elitnu HNL. Nedjeljnim uspjehom je Zrinski Osječko 1664 upisao sedmu prvenstvenu pobjedu u nizu, dok je dan ranije Šibenik svladao pred svojim navijačima Jarun 2-0 i tako upisao desetu pobjedu u nizu. Posredstvom tog slavlja Šibenik je samo nakratko boravio na vrhu ljestvice, ali ga je veliki suparnik već spustio poziciju niže ove nedjelje.

Strijelci su za Zrinski Osječko 1664 protiv Dugopolja bili Miran Horvat u 37., Dominik Dogan u 55. i Ivijan Svržnjak u 70. minuti, uz autogol Brune Burčula u 20., dok je jedini strijelac za goste bio Stipe Tokić u 31. minuti.

Sve je bliže scenarij po kojem će o drugoligaškom prvaku odlučivati utakmica posljednjeg kola kada je Zrinski Osječko 1664 domaćin Šibeniku.

Do kraja sezone Zrinski Osječko 1664 na domaćem terenu igra protiv Sesveta i Šibenika, dok će gostovati kod Jaruna i Vukovara 1991. Osim kod Zrinskog Osječko 1664 u zadnjem kolu Šibenik će do kraja još u gostima igrati protiv Sesvete, dok na svom Šubićevcu dočekuje Vukovar 1991 i Dubravu Tim Kabel.