U protekla 24 sata na području Policijske uprave koprivničko – križevačke zabilježena je prometna nesreća u kojoj je jedna osoba lakše ozlijeđena i pet prometnih nesreća s materijalnom štetom kao jedinom posljedicom.

Prometna nesreća s ozlijeđenom osobom

Jučer, 26. kolovoza, oko 22.15 sati u Hlebinama u Ulici bana Josipa Jelačića uslijed alkoholiziranosti (alkohol 2,69 promila) vozač bicikla pao je na kolnik i lakše se ozlijedio.

Prometne nesreće s materijalnom štetom

Jučer, 26. kolovoza, oko 6.40 sati u Koprivnici na raskrižju Ulice Frana Galovića i Marofske ulice zbog oduzimanja prednosti prolaska sudarila su se tri osobna automobila.

Potom, oko 7.45 sati na nerazvrstanoj cesti u Molvama zbog nepropisnog mimoilaženja sudarili su se osobni i teretni automobil.

Oko 8.20 sati u Križevcima na raskrižju Ulice Ivana Gundulića, Koprivničke ulice i Ulice Petra Zrinskog zbog oduzimanja prednosti prolaska sudarila su se dva osobna automobila.

Nadalje, oko 18 sati u Križevcima na raskrižju Ulice Pušća i Prigorske ulice zbog oduzimanja prednosti prolaska sudarila su se dva osobna automobila.

Također, oko 21.50 sati u Carevdaru zbog nepropisnog kretanja osobni automobil je sletio van kolnika u putni jarak. Vozač je upravljao prije položenog vozačkog ispita i pod utjecajem alkohola od 2,10 promila, te je smješten u posebne prostorije policije do otrježnjenja.

prigorski.hr/Pu koprivničko-križevačka