Za proteklu sezonu, jednu od najboljih sezona u križevačkoj klupskoj povijesti, zasluge treba pripisati i napadaču Mihaele Mladenu, izdanku križevačke škole nogometa.

Naime,  24-godišnjak je u prvenstvenoj sezoni zabio 10 golova i dodao sedam asistencija i bio je jedan od najistaknutijih pojedinaca cijele lige. Dobre igre je naplatio prvim inozemnim angažmanom, a potpisao je za islandskog drugoligaša Keflavik.

Nakon osam odigranih utakmica Mladen je postigao šest pogodaka i prvi je klupski strijelac. Njegov Keflavik nalazi se na drugom mjestu prvenstvene tablice i nakon što su pobijedili danas vodeći sastav lige Vestmannaeyjar 3:2, za istim zaostaju jedan bod. Pogodak je ponovo postigao Mladen koji prosječno igra 88. minuta po utakmici i trese mrežu prosječno svakih 118. minuta.