Nakon poraza rukometaša KTC-a kod PPD Zagreba, uslijedila je prva utakmica na domaćem parketu u Premijer ligi.

Rukometaši Trogira doputovali su u Križevce, ali već od prve minute se vidjelo da nisu došli izletnički, već po bodove. Držali su pogodak do dva prednosti do 19. minute, a onda je utakmica krenula po sistemu “gol za gol”. KTC dolazi do prvog vodstva u 25. minuti (10:9), a na predah se odlazi izjednačenih snaga 11:11.

U drugom poluvremenu gosti opet odlaze na plus 2 (11:13, 12:14, 13:15), a onda u 41. minuti KTC poravnava na 15:15, a već dvije minute kasnije KTC vodi 17:16. Zatim je uslijedilo nekoliko odličnih akcija KTC-a i semafor pokazuje 20:17. Trogir je došao na -1 , a u 53. minuti KTC opet odlazi na plus 3 (23:20).

Neizvjesna završnica bila je neizbježna. U 56. minuti rezultat je 25:24 za KTC, a u pravoj drami završilo je pobjedom KTC-a 27:25.

Najefikasniji kod KTC-a bili su Jurakić (5), Vinković (5), Perajica (4) te Ezgeta i Marković po tri pogotka, a kod Trogirana najraspoloženiji su bili Piteša (5) i Trivković (4).

Obrane vratara KTC-a: Šutalo 9/25, Prezelj 2/11

Obrane vratara Trogira: Lučin 10/37

KTC – TROGIR 27:25 (11:11)rukomet-ktc-trogir-21rukomet-ktc-trogir-22rukomet-ktc-trogir-23rukomet-ktc-trogir-24rukomet-ktc-trogir-25rukomet-ktc-trogir-26rukomet-ktc-trogir-27rukomet-ktc-trogir-28

rukomet-ktc-trogir-01rukomet-ktc-trogir-02rukomet-ktc-trogir-03rukomet-ktc-trogir-04rukomet-ktc-trogir-05rukomet-ktc-trogir-06rukomet-ktc-trogir-07rukomet-ktc-trogir-09rukomet-ktc-trogir-10rukomet-ktc-trogir-11rukomet-ktc-trogir-12rukomet-ktc-trogir-13rukomet-ktc-trogir-14rukomet-ktc-trogir-15rukomet-ktc-trogir-16rukomet-ktc-trogir-17rukomet-ktc-trogir-18rukomet-ktc-trogir-19rukomet-ktc-trogir-20