Vaterpolisti Jug Adriatic osiguranja svladali su u Beogradu Crvenu zvezdu 14-13 (3-4, 4-2, 4-4, 3-3) u dvoboju regionalne Premier lige za poredak od prvog do petog mjesta.

Prvi strijelac Juga AO je bio Rino Burić s četiri pogotka, dok je Maro Joković postigao tri. Po dva pogotka su dali Franko Lazić i Marko Žuvela. Najbolji strijelac u beogradskom sastavu bio je Draško Gogov s tri gola.

Dvije i pol minute prije kraja Jug AO je zaostajao za jedan pogodak, 12-13, ali su potom uslijedila dva pogotka sastava iz Dubrovnika. Strijelci su bili Lazić i Joković za konačnu pobjedu 14-13.

Inače, ove će dvije momčadi međusobno igrati i u četvrtfinalu Eurokupa. Prva utakmice se igra u Dubrovniku 9. travnja, dok je uzvrat u Beogradu 27. travnja.

Jug AO je time ostvario četvrtu pobjedu u pet nastupa Premier lige te ima samo jedan poraz. Nalazi se na prvom mjestu s 11 bodova, dok je drugi splitski Jadran koji ima osam bodova nakon četiri susreta.

U nastavku tjedna Jug AO će još odigrati susret protiv Novog Beograda u petak, dok su ispred Jadrana dvije utakmice, u četvrtak protiv Novog Beograda, a u petak protiv Crvene zvezde.