Hrvatska gorska služba spašavanja (HGSS) i dalje traži Stjepana Kosa (48) koji je nestao u četvrtak, u okolici Križevaca u mjestu Sveta Helena.

Prema riječima ukućana Kos je noć prije nestanka sudjelovao u gašenju požara na imanju te se oko 5 sati udaljio sa imanja u nepoznatom smjeru.

Stjepan je visok 175 cm, ima kestenjastu kosu, zelene oči, ovalno lice i srednje je tjelesne građe. U trenutku nestanka na sebi je imao crne traperice, tamnoplavu jaknu i čizme.

kos

U slučaju da posjedujete informacije o ovoj osobi molimo vas da obavijestite najbližu policijsku postaju ili nazovete na broj 192 ili ukućane na 098/180 -3015.  Također, informacije možete dostaviti i putem e-mail adrese [email protected]. Svaka korisna informacija je dobrodošla!

– HGSS je prošao terene oko Glogovnice, Ivanca Križevačkog, a sad su na području Gornjih Vina. Pomažu i mještani, bila je jedna kriva dojava, ali Stjepana nitko nije vidio – rekli su nam ukućani.

prigorski.hr